Kale Kapısı Sokak No: 28, Ulus
(0312) 324-57-14
Yorum Yaz
Telefon yukarıda var ama, öyle rezervasyon filan demeyin hiç, yok öyle medenice şeyler orada. Hemen, neden böyle dediğimi açıklayayım. Üç hafta kadar önce, orada iyi fal baktığı söylenen bir hanıma ..
Sakaryada işlek biryerde taze balık seçip yemek için ideal bir yer. Genellikle çok kalabalık ve sıra beklemek gerekiyor. Cupra ve ikram salatası gayet lezzetli.
Güler yüzlü personeli var. İskenderi diğer dükkânlarda olduğu gibi kaliteli.
Menekşe pasajı altında gizli olan bu dükkan çevrede yenebilecek en güzel köfte piyaz veya pilav üstü döner adresi. Benim favorim köfte piyaz.
Yenilenen dekorasyonu ile o bölgede gerçekten lezzetiyle,hizmetiyle ve enfes yemekleri ile bence tarihi hamamönü bölgesinde tek geçilecek bir yer.... Damak tadı ve tarihi doku tam bir uyum içinde mu..
Gerçekten işkembe konusunda ankaradaki sayılı yerlerden bana göre mütevazi bir yapısı var . Fiyatlarına ucuz diyemem ama aldıklarını hak ettikleri kesin .
berbattı yemekler garson dahi yoktu zaten uzun zamandır kapalı sanırım
Vazgeçilmezlerim arasında... Kesinlikle gidin , görün.
8 YILDIR HER DAİM GİTTĞİM BİR MEKAN ... PERSONELİN SICAKLIĞI, HİZMETİN HIZLILIĞI TAKDİRE ŞAYAN.. ÖZELLİKLE GİDENLERİN SEZAR SALATA YEMESİNİN ÖNERİRİM.. ASLA DİĞER MEKANLARDAKİNE BENZEMİYOR... HATTA..
gıttıgım en ıyı balık lokantası tavsıye ederım.. ozellıkle musterilerıni guler yuzlu karşılayan Bılal beye teşekkurler.
Valla ilk başta keko ya sipariş veriyordum keko burdan daha yakın olmasına rağmen soğuk ve geç geliyodu sipariş gayet memnunum işletmeden tşk bütün çalışanlara
çok güzel bir mekan yemekler bir harika özellikle de DÖNER
ÇOCUKLARIM DOĞUM GÜNÜ İÇİN BURCU CAFE' Yİ KİRALAMIŞ. FİYATINI ÇOK UYGUN BULDUM. TEMİZ VE ÇOK ŞAHANE BİR YER. GRUP TOPLANTILARI İÇİN TAVSİYE EDERİM.
2.5 litre biraver + patates kızartması 15 ytl gidin deneyin :)