Seçili Özellikler

Beykoz

Genel Özellikler

Mekan Tipi

Kullanım Amacı

Müzik Yayını

Müzik Tipi

236 mekan bulundu
Sırala: En Beğenilen | En Çok Yorumlanan | En Son Yorumlanan
Deniz kenarında nezih ortamıyla deniz ürünleri sevenler için muhteşem bir yer. kalamar tavası, patlıcan salatası ve palamut kavurma benim favorilerim:)
Çok güzel ve hoş bir menkan sahibi çok matrak ve müşterilerine karşı çok ilgili manzarası eşsiz diyebilirim Mezeler ve balıklar güzel servis güzel balıklar genelde poyraz ve boğazdan özel olarak ge..
EKRANDAKİ NUMARAYI ARIYORUZ FAKAT O NUMARA BİZE BAŞKA Bİ NUMARA VERİYO VE BİZ OYALANIYORUZ .BU DURUM BAZEN TATSIZLIKLAR OLUR VE İNSANLAR KIZA BİLİRLER. AMA YİNEDE BENİM TERCİH ETİĞİM YER BURGER KİN..
istanbullu çok sevdiğim sevgilimle 2008 yılında çok güzel bir akşam yemeği yemiştim.gerçekten çok beğendim.ben izmirliyim ve tüm arkadaşlarımı öneriyorum
ÇOK GÜZEL BİR YER.HASAN USTANIN TATLILARIDA ÇOK GÜZEL.SÜT TATLISI KESİNLİKLE HASAN USTADAN YENİR.KAVACIK ŞUBESİNİN PERSONELLERİDE GÜLERYÜZLÜ VE HİZMETKAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ ÇOK GÜZEL BİR İŞLETME.....
Aslı Börek'in iki şubesinden börek alırım : Bağlarbaşı ve Kavacık. Servis ve mekan olarak Kavacık'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum.
şef garson murat durmuş keskinin bizlere karşı ilgisi için çok teşekkür ederiz biz ailecek arkadaşlarımla M. Durmuş beyin sayesinde devamlı misafiriniziz ve her yerde sizin servisinizi ve ilgilinizi..
Annem ile beraber hafif birşeyler yemek üzere bir yer ararken bu retaurantı buldum. Alt katta topu topu 2 m asaya bakan bir garson en az 15 dk sonra (bayağı bekledikten sonra bir sigara içtim) sipar..
YEMEKLERİN LEZZETİ., ÇALIŞANIN GÜLERYÜZÜ., İŞLETME SAHİBİNİN MİSAFİRLERE OLAN İLGİ VE ALAKASI HER GİTTİĞİNİZDE BİR KEZ DAHA ORAYI TERCİH ETMENİZİ SAĞLIYOR. BAŞARILI BİR KADROYA SAHİP., DAİM BAŞARILA..
Süper bir mekan özellik ile boğaz a karşı nargile icmenin keyfi bi ayrı denemeden yorum yapmak olmaz bi uğrayın ?